Arch projekt

ARCH PROJEKT spol. s r.o.

Zeman – projektová činnost – specialista na ocelové konstrukce

O firmě

Společnost ARCH PROJEKT byla založena již v roce 1985, a to Ing. Josefem Zemanem, Dipl.-Tech. Petrem Zemanem, Ing. arch. Vladimírem Tomsem, Ing. Jaroslavem Šedivcem, CSc., Prof. Jiřím Hořejším, Ing. Jiřím Zingrošem a Ing. Jindřichem Kratěnou, CSc.

Hlavním oborem činnosti společnosti ARCH PROJEKT jsou ocelové konstrukce a rekonstrukce historických budov.

Prvotní činnost zakladetele Ing. Josefa Zemana se zakládala na projektové činnosti sportovních objektů (např. zastřešení prvního zimního stadionu v Československu na pražské Štvanici) a pokračovala nejznámější a největší stavbou - mostní konstrukcí Žďákovského mostu.

Po úmrtí většiny zakladatelů převzal společnost Dipl.-Tech. Petr Zeman a její činnost se ubírá zejména k rekonstrukcím historických budov a interiérů, publikační činnosti a znalecké činnosti v oboru, asistenta Ing. Jindřicha Kratěny (dosavadního prezidenta Euroexpertu a pracovníka Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i., Prosecká 76, 190 00 Praha 9 a člena rady Komory soudních znalců).

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 3700, ze dne 27. září 1991.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace